Skip links

Реінкарнація ікони: Ferrari 458 Italia в новому вимірі від Alanton Performance

Ferrari 458 Italia – автомобіль, який не потребує представлення.Але що відбувається, коли провідні інженери та дизайнери з Alanton Performance беруться за його переосмислення? Виходить проект, який змушує знову поглянути на легенду.

Інтер’єр цього ексклюзивного Ferrari 458 Italia тепер засяяв новим кольором, що відображає сучасні тенденції та бажання власника. Встановлення гідравлічного ліфта передньої осі від KW додає зручності в межах міста.

Неперевершена велика кількість вуглепластикових деталей приголомшує! Вони присутні буквально скрізь.

Спеціально для цієї машини зроблена унікальна вихлопна система.

Переосмислення інтер’єру Ferrari 458 Italia було кульмінацією проекту. Заміна алюмінієвих і пластикових елементів на вуглепластикові, включно зі спортивними кріслами-ковшами від Ferrari, плюс унікальна перфорація, вдало поєднується з ексклюзивним оздобленням салону в яскравому і спортивному стилі (Alcantara).

Таке поєднання матеріалів не лише надає інтер’єру унікального вигляду, а й забезпечує неперевершений рівень під час керування спортивним автомобілем.

Передня та задня оптика чорного кольору від NOVITEC GROUP надає автомобілю сучасного та агресивного вигляду, а спортивна вихлопна система MGmotorsport забезпечує неповторний звук, який ні з чим не сплутати.

Окрему увагу в цьому проекті було приділено колесам. Карбоно-керамічні колісні диски не просто красиві, вони є втіленням високих технологій і дають автомобілю неповторний комфорт і керованість.

Впускні колектори, замінені на вуглепластикові із серії Speciale, доповнюють картину, оптимізуючи повітряний потік і підвищуючи загальну продуктивність двигуна.

Не менш важливим аспектом проєкту стало встановлення високоякісної аудіосистеми AUDISON. В Alanton Performance ми розуміємо, що такий автомобіль заслуговує не тільки на видатні динамічні характеристики, а й на звук найвищої якості.
Робота зі встановлення такої системи вимагає особливої майстерності та креативного підходу, що підкреслює індивідуальність кожного проєкту.

Проєкт Ferrari 458 Italia від Alanton Performance – це приклад того, як детальне опрацювання кожного елемента та увага до бажань клієнта перетворюють автомобіль на витвір мистецтва. Це і є та сама філософія, якої ми дотримуємося: перетворювати мрії на реальність, надаючи автомобілям нових образів і необмежених можливостей.

Головна
Послуги
Проекти
Телефонуй